StressFix sa snaží pracovať pre vašu psychiku na všetkých frontoch, o čom svedčí aj najsilnejšie zloženie na trhu.

zdravie logo

Je to 100% prírodný a zároveň slovenský produkt, ktorého jediným „vedľajším účinkom“ je dlhší a zdravší spánok.

StressFix sa môže pochváliť unikátnym zložením, nakoľko jeho obsahom je 5 najliečivejších rastlín, ktoré nám pomáhajú udržiavať naše duševné zdravie v dobrej kondícii.

StressFix, ktorého základom sú výťažky z unikátnych liečivých rastlín pôsobiacich priaznivo na duševné zdravie, vďaka svojmu bohatému prírodnému zloženiu vplýva na nervový systém upokojujúcim a utlmujúcim účinkom, čo oceníte najmä vtedy, ak trpíte miernymi depresiami a úzkosťou hlavne z dôvodu dlhodobého stresu.

Vďaka StressFixu sa už mnoho ľudí budí do nového dňa s pocitom energie a sviežosti. Pridajte sa k nim aj vy!

StressFix je vítanou pomocou pre dospelých a deti od 12 rokov, ktorí chcú zlepšiť odolnosť voči stresu, podporiť liečbu psychických ochorení a zvládať bežné životné situácie bez zbytočného napätia.

StressFix je zložený zo starostlivo vyberaných bylín, vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia na centrálny nervový systém a psychiku.

Tento výživový doplnok obsahuje až 14 účinných látok, ktoré vám dokážu pomôcť zbaviť sa stresu, prekonať ťažké životné situácie či rôzne psychické ochorenia. Základné zložky tvoria bylinné extraktyvitamíny a minerály.

Objednať StressFix