Čo vás zaujíma o StressFixe

StressFix je univerzálny a naozaj komplexný prípravok na podporu duševného zdravia, elimináciu stresu a podporu kvalitného spánku. Má bezkonkurenčne najlepšie zloženie na trhu. Kompletné zloženie si môžete pozrieť tu.

Je univerzálne použiteľný pre množstvo skupín a ľudí, ktorý trpia duševnou – teda psychickou záťažou alebo majú zlý spánok. Psychické poruchy sú hlboko previazané najmä so spánkom a stresom. Preto je jeho zloženie také obsiahle.

Je určený rovnako pre ženy aj mužov. Teda je určený pre tých, ktorí:

 • Majú vysoký stres v práci alebo doma,
 • trpia depresiou,
 • majú iné psychické problémy, (panika, úzkosť a pod.)
 • sa potrebujú upokojiť a zrelaxovať
 • nevedia zaspať
 • majú nekvalitný a ľahký spánok,
 • bola im diagnostikovaná tetánia.

StressFix bojuje proti neduhom psychického zdravia na dvoch hlavných frontoch.

Prvým je intenzívne upokojenie a ukľudnenie organizmu, potlačenie úzkosti, strachu či nervozity a prioritne zníženie stresu. Za tieto účinky je bylinné zloženie, ktoré bolo starostlivo vybrané a testované. Zvolené boli iba tie bylinky, ktoré majú preukázateľný vplyv na psychiku a spánok.

Dôležité je ale poznamenať, že nepôsobí na organizmus ospalo. Práve naopak, prináša harmóniu a vyrovnané procesy a preto je ho možné užívať počas celého dňa.

Druhým a nemenej dôležitým účinkom je dolmenie potrebných vitamínov a minerálov, ktoré sú zodpovedné za psychické procesy.

Treba si uvedomiť, že nedostatok určitých látok môže napomáhať k rozvinutiu psychických problémov a tiež naopak, ak už trpíte napríklad stresom, váš organizmus má niekoľko násobne vyšiu spotrebu týchto látok.

Odpovieme hneď – áno naozaj funguje. Je to výborný prostriedok na celkovú podporu duševného zdravia a zlepšenie kvality života.

Recenzie ľudí a spokojných užívateľov hovoria za nás. Aj vy sa môžete stať spokojným zákazníkom, ktorému záleží na svojom zdraví.

 

Zloženie

Samozrejme. Všetky jeho bylinné zložky sú výhradne prírodného charakteru a podliehajú prísnym hygienickým a obsahovým zložením už od obdobia, ako rastú na poli.

Najprv sa musia rastliny v správnom čase pozbierať, rozdeliť podľa časti rastliny, kde sa nachádza účinná látka a potom správne usušiť.

Keď sú usušené alebo ak robíme extrakciu účinných látok v určitom pomere (napr. 10:1), musia prejsť certifikáciu v laboratóriách.

Na záver sa miešajú a kombinujú účinné časti rastlín do kapsúl ktoré sa balia do obalov. Pred uverejním na trh opäť musí byť obsah skontrolovaný až v troch nezávislých laboratóriách.

Ak je všetko v poriadku, produkt môže byť certifikovaný a pripravený pre konečného užívateľa.

Nie, StressFix neobsahuje éčka ani iné konzervanty. Sušením, extrahovaním a následným uzavretím do kapsúl a obalu sa jeho obsah stabilizuje. Teda nedochádza k degradácii aj napriek tomu, že neobsahuje konzervanty.

Neobsahuje žiadne alergény ako napríklad vajcia, mlieko či orechy. Rovnako je testovaný aj na iné škodlivé látky ako napríklad plesne či ťažké kovy, ktoré sa v rastlinných zmesiach nachádzajú častejšie, ako by ste si možno mysleli.

Spôsob užívania

StressFix môže užívať obe pohlavia, teda muži aj ženy. Všetci dospelý a deti od 12 rokov, ktorý trpia stresom, depresiou alebo poruchami spánku. Je vhodný aj pre ľudí, ktorý majú náročné obdobie a nechcú, aby sa u nich prejavili psychické problémy.

Nesmú ho užívať tehotné a dojčiace ženy, na ktoré sa vzťahuje špeciálna starostlivosť.

Áno, môžete. Predstavuje komplexnú a aj preventívnu starostlivosť o vaše psyché, s ochrannými zložkami, ktoré zastabilizujú vaše telo i myseľ a doprajú vám kvalitný spánok.

Nie, tehotné ani dojčiace ženy by nemali užívať StressFix od doby, kedy sa dozvedia že sú tehotné až po dobu ukončenia tehotenstva alebo ukončenia kojenia.

Všeobecne platí, ak robíte všetko s mierou, všetko by malo byť v poriadku. Avšak účelové sa opíjanie a následne dávkovanie sa tabletkami na upokojenie rozhodne nikdy nie je dobrá kombinácia.

My vám kombináciu  alkoholu a StressFixu neodporúčame.

Kombinácia s pitím kávy, fajčením alebo pitím čaju môže byť pre vás naopak prínosná. Hlavne fajčenie a káva spôsobujú nielen odbúravanie niektorých dôležitých zložiek hodnotných pre vaše telo ale aj nervozitu či paradoxne únavu.

Proti týmto prejavom StressFix aktívne bojuje.

Nebola preukázaná žiadna škodlivosť pri srdcových ochoreniach a užívaní StressFixu.

Ak ste si napriek tomu neistý, kontaktujte svojho lekára a spýtajte sa ho.

Áno, môžu ho užívať aj deti. Odporúčame ale dozor rodičov, ktorý ich navedú k správnemu dávkovaniu.

Musia tiež splniť podmienku 12 rokov. Pre mladšie ročníky nie je StressFix vhodným riešením.

Základné užívanie vám odporúčame rozdeliť podľa týchto okolností:

 1. Najprv si zistite či vám stačí na pocitové zlepšenie dávka 1-2 kapsule alebo povedzme potrebujete plnú dávku 4 kapsule.
 2. Potom si treba uvedomiť, načo potrebujete užiť. Ak sa potrebujete dobre vyspať, dávku sústreďte k večerným hodinám.
 3. Ak trpíte depresiou, dávku si rozdeľte počas celého dňa.
 4. Ak očakávate stresujúcu situáciu, užite 1 hodinu predtým.
 5. Ak trpíte úzkosťou alebo agresiou, užite hneď ako sa vám tieto stavy začnú prejavovať.

Vhodné je začať dávku postupne zvyšovať od 1 kapsule až po prípadne 4. Každý sme inak senzitívny, preto sa nesústredíme na úplne presnú dávku, ale navrhli sme to tak, aby naozaj každý pocítil jedinečný efekt StressFixu.

Iba pre ľudí v naozaj ťažkom stave odporúčame užiť od začiatku plnú dávku aspoň na týždeň a postupne v prípade polepšenia túto dávku znižovať.

Áno, môžete naozaj užívať dlhodobo, povedzme aj 3 a viac mesiacov. Práveže to ešte aj odporúčame, nakoľko psychika sa lieči rádovo dlhšie obdobie ako telesné potiaže.

Väčšinou ale po úvodnej fáze stačí, aby ste si dávku znížili na 1-2kapsule.

Môžete kombinovať naozaj s väčšinou liekov a doplnkov. Je dokonca navrhnutý na kombinovanie s antidepresívami.

Veľmi časté sú ochorenia srdcovo-cievneho systému, ale ani pri tých nie je dôvod na obavy.

Neodporúčame ale podporovať účinok rovnakými látkami, ako sú už obsiahnuté v StressFixe.

Ak ste ale v niečom naozaj špecifický lekársky prípad, môžete nás kontaktovať na adrese info@stressfix.sk alebo kontaktujte svojho lekára.

Platba a doprava

Balenie je diskrétne, buď v bublinkovej obalke alebo v kartónovom obale bez toho, aby bolo známe čo obsahuje balík. Diskrétnosť je pre nás veľmi dôležitá. V zásielke si nájdete Balenie StressFixu a informačný leták.

Aktuálne pripravujeme aj ďalšiu novinku.

.

Balenie je odovzdané v bublinkovej obálke, na ktorej je uvedená iba firma a prijímateľ. Takže balenie je úplne diskrétne.

Doručenie je rýchle a bezpečné. Priemerne trvá dodanie balíka maximálne 2 pracovné dni.

Ak máte objednávku spravenú do 14:00 v kombinácii napríklad s kuriérom Slovenskej pošty, balík budete mať nasledujúci deň doma.

StressFix zasielame už aj do zahraničia. Pokiaľ pracujete v zahraničí a chcete si objednať priamo na miesto, kde pracujete – tak už môžete.
Zasielame do týchto krajín:

 • Česká republika
 • Maďarsko
 • Poľsko
 • Rakúsko
 • Nemecko

Česká republika má dopravu porovnateľnú so Slovenskom. Ostatné krajiny majú vyššiu cenovku, ale neustále sa snažíme prinášať takých dopravcov, aby bola cena čo najnižšia pre vás.

Áno, StressFix môžete bez problémov kedykoľvek vrátiť pokiaľ s ním nie ste spokojný a vaše peniaze vám pošleme späť.

Ak máte nenačaté balenie – napíšte prosím najprv na emailovú adresu info@stressfix.sk a my sa vám v čo najkratšej možnej dobe ozveme.

V prvom rade je dobre predísť akémukoľvek problému, ktorý by vás viedol k reklamačnému konaniu. Pri prevzatí treba vždy aspoň vizuálne skontrolovať zásielku, či nedošlo pri prevoze k jej poškodeniu.

U nás máte až 3 možnosti, ako vrátiť tovar:

 1. Pokiaľ ste sa však rozhodli reklamovať zásielku z akéhokoľvek relevantného dôvodu, môžete tak urobiť prostredníctvom podľa obchodných podmienok, ktoré nájdete tu.
 2. Podľa zákona o ochrane spotrebiteľov môžete vrátiť tovar/odstúpiť od zmluvy do 14 dní, prostredníctvom tohto formulára.
 3. Zároveň vám aj my mimo zákona garantujeme vrátenie peňazí, ak so StressFixom nebudete spokojný, za každé nenačaté balenie. 

Vo všetkých prípadoch okrem poškodenia zásielky pripre prave, musí byť vrátený tovar bez poškodenia a odstránenia ochranného obalu.

Aktuálne máte možnosť využiť kupón bezstresu, ktorý stačí zadať v procese objednávky.

Kupón je v hodnote 10% na akýkoľvek počet balení, teda čím vyšší počet, tým väčšia zľava.

Rovnako v zimných mesiacoch môžeme zaslať naším už existujúcim zákazníkom špeciálny jednorazový kupón na nákup.

Príležitostne, maximálne raz za rok uskutočňujeme výpredaj zásob, kedy môže byť cena ešte nižšia. Tento rok už akcia prebehla.

Platba má dve základné možnosti:

 1. Platba na dobierku – je spoplatnená sumou 0,9 eura
 2. Platba kartou – je zdarma

Platiť môžete akoukoľvek kartou ktorá poskytuje službu VISA ale MasterCard (dnes už prakticky všetky.)

Pri doprave existuje päť spôsobov a to:

 1. SPS kuriér – cena za dopravu je 3,7 eura
 2. Poštový kuriér – cena za dopravu je  3,4 eura
 3. Balík na poštu – 2,6 eura
 4. Zásielkovňa – 2,7 eura
 5. Odberné miesto Isklad – zdarma

Odosielanie je možné na Slovensko, ďalej do Českej republiky, Poľska, Rakúska, Nemecka a Maďarska. Spôsoby do jednotlivých krajín sa menia ale vždy ich vidíte počas procesu nákupu. Spôsoby platby ostávajú vždy rovnaké.

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, neváhajte nám napísať.

Odoslať otázku